1. Het laatste HR-nieuws

  2. Actueel & juridisch gecheckt

  3. Direct antwoord op je vraag

Podcast met CHRO VodafoneZiggo: 'ChatGPT heeft invloed op ieders werkzaamheden'

VodafoneZiggo is ChatGPT al aan het integreren in HR-systemen en bedrijfsprocessen. Thomas Mulder, HR-directeur, vertelt daarover in de derde aflevering van de podcastserie Revolutie in HR-land: ChatGPT.

In de driedelige serie Revolutie in HR-land: ChatGPT delen HR-experts hun inzichten over de impact, meerwaarde en gevaren van ChatGPT in de HR-sector.

In deze derde aflevering vertelt Thomas Mulder, HR-directeur bij VodafoneZiggo, over welke impact ChatGPT heeft op het telecombedrijf, en welke meerwaarde het heeft voor zijn HR-afdeling.

Zo wordt ChatGPT al geïntegreerd in het HR-systeem. "Een medewerker zou dan in dat systeem kunnen vragen hoeveel vakantiedagen hij heeft", vertelt Mulder. Maar ChatGPT heeft ook invloed op de werkzaamheden van de medewerkers. "Wij schatten in dat 80 procent van het klantcontact kan worden overgenomen door ChatGPT." Aan HR om dat in goede banen te leiden.

Onderdeel van de collectie

Digitalisering, data & AI

Artificial Intelligence (AI) verandert het werk en de organisatie van werk. Op welke manier? En welke rol heeft HR hierin? Deze collectie geeft handvatten.

Nicolette van den Hout is sinds juni 2022 redacteur & podcastmaker bij PW. Ze schrijft onder meer over: Participatiewet, arbeidskrapte, arbeidsovereenkomsten, ontslag, opleiden & ontwikkelen, recruitment, diversiteit & inclusie, onboarding, mobiliteit, digitalisering en duurzaamheid. Daarnaast is ze presentator van de podcast HR-Rechtspunt en de andere podcasts die PW. maakt.

Onderwerpen aanpassen

Mijn artikeloverzicht kan alleen gebruikt worden als je bent ingelogd.